Я відкриваю черговий збір, але він абсолютно божевільний, я це розумію. Збір для спеціального підрозділу на дрон Дора для проведення диверсій на Запорізькому напрямку. Тому більше нічого не можу сказати: ні номер частини, ні локацію. Офіційний запит є, але викласти не можу. Якщо хтось дуже захоче побачити – покажу, замазавши всі номери і прізвища)
Дрон обов’язково, 100% буде поставлений на облік частини, цей документ (з замазаним номером частини) буде. Всі звіти теж будуть. Але дуже не скоро. Це військовий дрон, вартість на цей час 520 000 грн… тому й кажу, що збір божевільний. Але не держава, не великі фонди не встигають допомогти всім, тому спробуємо. На момент в мене є на пейпалі 1000 доларів, які мені перерахувала моя група підтримки в червні: Olexandr Gudozhnik, Viktoriya Glushko, Vladyslav Kozii, Maxim Razin, Oksana Simonen, а всі запити в червні я змогла закрити з донатів місцевих)) А ще сьогодні, до відкриття збору, на карту Приват прийшов черговий донат від Mariia Udalova (можна я разок напишу прізвище однієї з найкращих моїх випускниць, а тепер – найактивніших донатерів), тож вже є 1 000 $ на пейпал + 5 000 грн на Приват. Зараз відкриваю банку моно і спробуємо щось зробити. Не швидко, але я сподіваюсь на підтримку й поширення. Це дійсно треба.
Номери карток і банки в коментарях.
Разом до Перемоги!