

Деталі збору за посиланням.
Я виграла!!! Раніше мені не щастило у лотереї, мабуть, тому, що вони були неправильні. Нещодавно взяла участь у розіграші від #Ангелиоборони. Суть така: донатиш на парафін для окопних свічок, а потім в електронному вигляді відбувається розіграш призу. Із майже 200 номерів виграв мій! Сьогодні вранці я забрала свій приз. Це тубус порохового заряду для 155 ММ Гаубиці, талановито розписаний Яною Кисельовою драконом і Петриківським розписом. Він і порожній достатньо важкий, навіть не уявляю як його носять наші воїни коли він з начинкою! Думаю, що цього разу пощастило тому, що я дуже хотіла допомогти нашим воїнам і знаю, що всі кошти, зібрані #Ангелиоборонина чолі з Анна Малієнкопрацюють на перемогу. Тепер у нашому хіміко-екологічному ліцеї буде такий крутий експонат! Дякую
Розіграш Гільзи-Дракона закінчено! Вітаємо Тетяну Ситник! Зв’яжіться, будь ласка, з нами для отримання свого виграшу.