Нарешті звітуємо про пікап для військових! Це був непростий шлях, але ми його подолали. Посилання на збір.
Це був непростий шлях.
Були каверзи в дорозі. Купа поламок, незапланованих ремонтів, шалені витрати.
Закупівля шести шин.
Нарешті ми дочекалися.
І ось вам всім привіт від наших славетних Січеславців!
Велика подяка за підтримку. Всім, хто долучився до збору, робив ремонти, переганяв з Латвії до України, хто підтримав по дорозі в Україні, доставив у Дніпро, хто шукав і підбирав запчастини, хто надавав їх безплатно, всім хто йшов назустріч. Це сотні людей!
В цьому дописі є відео. Прошу подивитись обидва, бо креатив, навіть на війні, ніхто не скасовував!
Перемагаємо цю нечисть разом!!!