7 січня 2024 року. Анна Малієнко: Як ви себе почуваєте, коли над містом літають дрони? Як відчувають себе хлопці, коли на “0” вони над ними кружляють? А як будуть відчувати себе нелюди, якщо допомагати їм стати “харошими”(маю на увазі добривом), буде бомбер українського виробництва? Звіт про збір вже доступний за цим посиланням. Радійте разом з нами!
До чого я веду? У дуже крутих чарівників замовлено дрон з ретранслятором та наземною станцією.
Маємо трохи часу, поки йде виготовлення, зібрати кошти на придбання для десантно-штурмової роти, де воює мій син.
Сума збору 70 000 грн.
Допоможемо?
Посилання на банку, для зручності, в першому коментарі.
Перемагаємо цю нечисть разом!!!
Фото ілюстративне та не являється прикладом моделі, на яку йде збір (за зрозумілими причинами).
12 січня 2024
Стоп збір! Потрібну суму на бомбер з ніштяками зібрано!
Чекаємо повідомлення від виробника по закінченню виготовлення.
Хочу подякувати кожному за те, що не стали осторонь. Для мене, як для мами бійця, це особливо цінно.
Ця свічка буде уособленням вашої небайдужості.
Перемагаємо цю нечисть разом!!!