І саме в нашому місті є один з таких КРАСЕНІВ ! – ЦЕ ОРГАН, який знаходиться у “Дніпровському Будинку органної та камерної музики”,
куди ми майже всією ВЕЛИКОЮ РОДИНОЮ “СИЛУЕТ”

, а саме “МОЛОДШИЙ ПІДРОЗДІЛ АНГЕЛИ ОБОРОНИ”,
Була на лише вистава, А Й ЛУНАЛА ЖИВА МУЗИКА. Для дітей були інтелектуальні питання, ігрові моменти. І взагалі ВСЕ БУЛО ПО-РОДИННОМУ КРУТО!!
Та головне, ми бачили та чули цей старовинний музичний інструмент!!
Дякуємо,
Антон Чернета,
Анна Малієнко та нашому волонтерському руху “АНГЕЛИ ОБОРОНИ” за допомогу в організації відпочинку нашого колективу!



Діти-волонтери, все ж ДІТИ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ в такі складні часи…!! ДЯКУЄМО, що НАША РОДИНА “СИЛУЕТ” змогла і відпочити, і насолодитися музикою!!

