Друзі, я розумію, що це дрібниця. Але дуже прошу допомогти сплатити доставлення палети “Мівіни”.
Приблизно 450 коробок в одній палеті. В одній коробці 24 пачки мівіни. І того 10800 пачок мівіни на одній палеті, доставлення якої коштує 3500 гривень, це десь по 33 копійки за пачку. А як би ми на дві назбирали, було б супер.
Номер карти буде в першому коментарі. Прошу в призначені платежу написати: на Мівіну.
Перемагаємо цю нечисть разом!!!