

Кулінарний цех запасає “смачні баночки” – маринади, соління, квашення, варення. Робить приправи. На самому початку війни в асортименті були також сухарі та тушкованка. Всі ці смаколики проходять сумлінну службу в лавах ЗСУ, прикрашаючи собою меню наших котиків!
Також нам допомагає Олена Булах та її Асоціація рестораторів та готельєрів Дніпра. Завдяки завзятості пані Олени та її помічників ми змогли взяти участь у кулінарних заходах на користь ЗСУ. Це було надзвичайно цікаво!
Окрім кулінарного цеху на благо смакових рецепторів наших хлопчиків та дівчат у формі працюють також окремі волонтери-домогосподарки. Це випічка, домашні страви, вітамінні суміші, знову-таки, консервація. Відбірні, найкращі овочі і фрукти з власних городів та садів. Та ще багато, дуже багато іншого – смачного, корисного, поживного. Нехай вам смакує, любі наші захисники та захисниці!
Приєднуйтесь до нашої дружньої волонтерської родини!
Ми цінуємо кожну людину, яка бажає працювати для Перемоги!
Анна Борисівна Малієнко: 0953785526
*Всі фотографії клікабельні