

Грудень, 2024. Підтримали важливу ініціативу – круглий стіл присвячений зміцненню співпраці між поліцією та ветеранами. В зустрічі також взяли участь представники ГО Ветеранський простір Дніпропетровщини та ВО Ангели оборони. Подібні заходи є ключовими для консолідації зусиль, які ми об’єднуємо заради нашої спільної мети – Перемоги України.
Учасники обговорили конкретні шляхи покращення комунікації та взаємодії, адже ветерани та поліцейські є тими, хто завжди стоїть на передовій – чи то під час бойових дій, чи у збереженні порядку та безпеки на мирній території. Спільна робота над збереженням стабільності та підтримкою тих, хто віддав свої сили заради нашої незалежності, є обов’язковим пріоритетом.
Учасники проєкту очільника області Сергія Лисака ТитаниUA також долучились до обговорення. Більшість амбасадорів представляли свої громади та стануть ключовими комунікаторами між поліцією та спільнотою ветеранів на місцях.
Важливо продемонструвати ворогу нашу єдність. Тільки об’єднуючи зусилля, ми зможемо досягти успіху на всіх фронтах – від бойових до гуманітарних.
Щиро дякую всім учасникам за активну позицію та конструктивні пропозиції. Разом ми створюємо сильну Україну, де кожен – від військового до цивільного – відчуває підтримку та захист.
Все, задля спільної мети – Перемоги України! 🇺🇦
Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Головне Управління Національної Поліції в Дніпропетровській Області