Біля будівлі Дніпропетровської Ода, на Алеі Героів. При участі представників ОДА, Міністерства ветеранів, журналістів. В шануванні приймали участь військовий оркестр оперативного командування «Схід» Ветерани АТО(ООС), курсанти військового ліцею, сім’ї загиблих героїв.