Забезпечення для ЗСУ. Вже холодно і нашим захисникам потрібні генератори, обігрівачі тощо. Давайте разом зігріємо їх… А вони разом захистять нас…
16 жовтня 2024
Ну що пані та панове, оголошуємо наступний збір. В ньому генератори, обігрівачі, батареї для рацій та багато іншого. Це командний збір для двох підрозділів. Це десант і медики.
Буде періодичне зняття, в залежності від виконання завдання. Зібрали- купили, загальну суму збору зменшили.
Допоможіть зберегти життя і кінцівки поранених, підтримати міць боєздатних.
Перший внесок вже зроблено. Дякуючи небайдужим учням
Школа № 15, Гімназії 5,
Волонтерський фронт працює, не зупиняючись!
Після повної оплати за попередній збір на РЕБ, залишки перейдуть на теперішній. РЕБ тестують і готують до передачі господарям. Очікуємо)))
По збору на дрони звіт і лотерея будуть за фактом передачі. Нажаль, поставка запчастин трохи затримується, буду тримати вас в курсі подій.
Вже холодно і нашим захисникам потрібні генератори, обігрівачі, батареї тощо.
Давайте разом зігріємо їх…
А вони разом захистять нас…

Ціль: 200 000 ₴

Посилання на банку

Номер картки банки
5375 4112 1880 8942
Перемагаємо цю нечисть разом!!!
Збір на два вебасто для медиків 18.10.2024
В стабпункт на Харківському напрямку терміново потрібно 2 автономних дизельних обігрівачі. Це закладено у наш збір.
Наразі маємо 4700, а треба 12600. Якщо можете, допоможіть, будь ласка зібрати. Бо там де вони, немає ні світла ні опалення. Уявіть собі, в яких умовах лежать поранені. Тому це потрібно дуже і дуже.
Маленьке уточнення. У вівторок хлопці мають приїхати за своїми вебасто. Це ті обігрівачі, на які ми збираємо терміново. До понеділка бажано зібрати. Бо перед передачею їх потрібно протестувати.
Посилання на банку в першому коментарі.