




Історично-патріотичний фестиваль «Сила нескорених». До масштабного дійства долучилось декілька десятків військовослужбовців ЗСУ, Нацгвардії, поліції, військовий оркестр та декілька тисяч відвідувачів. Захід приурочено до Дня захисників та захисниць України та визволення міста від нацистів.
«Фестиваль «Сила нескорених» відбувається в рамках програми «Патріотичне виховання населення» за підтримки Дніпропетровської обласної ради. Це надзвичайно важливий захід, адже він об’єднує всіх, хто захищає Україну, хто підтримує захисників, справжніх патріотів. Захід показує зв’язок між минулим і майбутнім. Тут жителі регіону відчують та побачать що таке війна і яким насправді є життя бійців на фронті».
На відвідувачів чекала виставка військової та ретротехніки, дивовижне авіашоу, виступи кінного клубу, кінопокази, польова кухня, різноманітні майстер-класи.
Відбулося — дві реконструкції. Одна — часів Другої світової, друга — подій АТО. На фестивалі люди на власні очі побачили як стріляє танк, відчули вібрацію пострілу, атмосферу навкруг. Цей фестиваль покликаний підняти патріотичний дух нації.