






У місті Дніпро урочиста церемонія підняття Державного Прапора України відбулася на площі поряд з Алеєю Героїв.
У ритуалі взяли участь голова Дніпропетровської облдержадміністрації , начальник Дніпропетровського гарнізону – командувач військ оперативного командування «Схід» , представники територіальних органів влади, військовослужбовці, ветерани АТО/ООС, молодь, волонтери, мешканці міста.
Учасники акції були одягнені у синьо-жовті кольори. Військовий оркестр виконав Державний Гімн, до святкування долучилися представники усіх територіальних громад Дніпропетровщини.Також ,військовослужбовці взяли участь у заходах з нагоди Дня Державного Прапора України.
Під музичний супровід військового оркестру оперативного командування «Схід» військовослужбовці винесли Державний Прапор України. Присутні віддали данину пошани одному із символів державності України. Під звуки Державного Гімну національний синьо-жовтий стяг підняли на флагшток.